Контактирајте нас
Тел: + 86-595-22010206
Факс: + 86-595-22010206
Е-маил: килео01@163.цом
Адреса: Иоуии друмског, Ксингпинг, Ксианианг град, провинција Схаанки, 713100, Кина
Dom > Контактирајте нас

Контактирајте нас

Фујиан Киании Индустри & Траде Цо, Лтд

Додај: Соба 1601, Зхонгјун светског града Сохо Но.3, Цхенгдонг улици, Фенгзе Дистрикта, Куанзхоу, Фујиан

Тел: + 86-595-22010206

Факс: + 86-595-22010206

Моб: + 86-15980405394

Емаил: килео01@163.цом


Контакт информације

Контакт 1: Катхерин Зханг

Е-маил: ксдкатхерине@оутлоок.цом

Контакт 2: Тина Лее

Емаил: ксдтина@оутлоок.цом

Контакт 3: Елиса Хонг

Е-маил: елиса_ксд@оутлоок.цом